Департамент капітального будівництва
м. Суми, вул. Шишкарівська, 9
Телефон: (0542) 22-16-38 
Факс: (0542) 60-80-80 
e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ЗДІЙСНЕННЯ ТЕХНІЧНОГО НАГЛЯДУ

Управління капітального будівництва Сумської обласної державної адміністрації п’ятдесят п’ять років виконує функції замовника, забезпечує разом з іншими учасниками інвестиційно-будівельного процесу організацію проектних, будівельних, монтажних робіт та введення в експлуатацію об'єктів будівництва. 

За час функціонування, управлінням побудовано та введено в експлуатацію житлових будинків загальною площею понад 4 млн. квадратних метрів – 96 тис. квартир, близько 6,3 тис. лікарняних ліжок, 100 тис. учнівських місць та багато інших об'єктів. Сьогодні управління капітального будівництва – це колектив висококваліфікованих спеціалістів, який може надавати практичну допомогу під час будівництва, супроводжувати інвестиційний процес на всіх стадіях.

Співпраця районних адміністрацій з управлінням капітального будівництва забезпечить реалізацію на території району державної політики у галузі будівництва незалежно від джерел фінансування та дотримання законодавства в галузі будівництва, сприятиме впровадженню прогресивних проектних рішень, нових будівельних матеріалів, конструкцій та виробів.

Під час здійснення технічного нагляду на об’єктах будівництва управління веде як технічні питання так і економічні та при необхідності надає практичні консультації при проведенні тендерів, складанні договірної ціни, оформленні документів для отримання дозволів та декларацій на початок робіт.

З метою ефективного використання коштів, які направляються на розвиток районів, просимо підтримати ініціативу управління щодо укладання договорів на здійснення технічного нагляду.