Департамент капітального будівництва
м. Суми, вул. Шишкарівська, 9
Телефон: (0542) 22-16-38
Факс: (0542) 60-80-80 
e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Телефон "гарячої лінії": (050) 506-74-94  

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

День пам'яті чорнобильської трагедії

26 квітня – День національної жалоби. Аварія на Чорнобильській АЕС, що стала особистою трагедією для багатьох сімей не лише України, величезною екологічною катастрофою – це рана, що не загоюється понад 30 років. Це біль від втрати рідних людей і домівок, спустошеної, понівеченої плодючої української землі і забруднених водойм, який об’єднав мільйони людей різних країн і національностей.

Чорнобильська катастрофа продемонструвала світу не лише масштаби сучасних техногенних загроз, їх потужну руйнівну силу і жахливі наслідки, а й неймовірну силу духу, жертовність і відданість обов’язку ліквідаторів – працівників станції, пожежників, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків і багатьох інших, чиї імена нам невідомі, але їх подвиг навічно вписаний в літопис історії людства.
У День пам’яті схиляємо голову перед мужністю учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
Вшанування жертв цієї трагедії має знов і знов повертати нас до усвідомлення створення ефективної системи безпеки праці в кожній галузі економіки країни, адже, як встановлено Основним законом України, життя і здоров’я людини – найвища соціальна цінність!