Департамент капітального будівництва
м. Суми, вул. Шишкарівська, 9
Телефон: (0542) 22-16-38
Факс: (0542) 60-80-80 
e-mail:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Телефон "гарячої лінії": (050) 506-74-94  

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

День пам'яті та примирення

Сьогодні в Україні та світі - День пам'яті та примирення
Це важлива дата, яка була створена для вшанування всіх тих, хто загинув під час Другої світової війни 1939-1945 років. Ця дата є нагадуванням про те, що тероризму немає місця в цивілізованому світі.
8 травня ми вшановуємо подвиг українського народу, його вагомий внесок у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, висловлюємо повагу усім борцям проти нацизму, увічнюємо пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки війни. Також у цей травневий день ми утверджуємо спадкоємність традицій воїнів – переможців нацизму та нинішніх захисників нашої Вітчизни, консолідуємо суспільство навколо ідеї захисту України, яка є актуальною, як ніколи раніше.

За чисте довкілля 2024!

 
В рамках проведення щорічної акції «За чисте довкілля», Департамент капітального будівництва Сумської державної адміністрації було долучено до заходу з Дня благоустрою територій населених пунктів. 
Дякуємо кожному, хто в такий не простий для країни час залишається на своєму місці та намагається всіляко покращити благоустрій та чистоту навколишнього середовища, незважаючи на військову агресію російської федерації проти України.
Наш громадський обов’язок - пам’ятати і всебічно сприяти оздоровленню природи, що нас оточує! Кожен повинен розуміти, що чистота громади залежить саме від нього.
Тільки спільними зусиллями і спільною відповідальністю ми зробимо нашу землю квітучою і неповторною.

День пам'яті чорнобильської трагедії

26 квітня – День національної жалоби. Аварія на Чорнобильській АЕС, що стала особистою трагедією для багатьох сімей не лише України, величезною екологічною катастрофою – це рана, що не загоюється понад 30 років. Це біль від втрати рідних людей і домівок, спустошеної, понівеченої плодючої української землі і забруднених водойм, який об’єднав мільйони людей різних країн і національностей.

Чорнобильська катастрофа продемонструвала світу не лише масштаби сучасних техногенних загроз, їх потужну руйнівну силу і жахливі наслідки, а й неймовірну силу духу, жертовність і відданість обов’язку ліквідаторів – працівників станції, пожежників, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків і багатьох інших, чиї імена нам невідомі, але їх подвиг навічно вписаний в літопис історії людства.
У День пам’яті схиляємо голову перед мужністю учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
Вшанування жертв цієї трагедії має знов і знов повертати нас до усвідомлення створення ефективної системи безпеки праці в кожній галузі економіки країни, адже, як встановлено Основним законом України, життя і здоров’я людини – найвища соціальна цінність!

Під час будівництва фортифікаційних споруд на Сумщині жоден день не має бути втрачений

 
Про хід реалізації цього масштабного проєкту на Сумщині говорили під час наради під головуванням начальника Сумської ОВА Володимира АРТЮХА, за участю представників Міністерства економіки України, Міністерства фінансів, Міністерства оборони і Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури та представників замовників та виконавців робіт з фортифікації
 
«Завдання визначені Верховним Головнокомандувачем, Прем’єр-міністром України надзвичайно важливі, терміни виконання – стислі, тому всі необхідні документальні та інші процедури, а також безпосередньо виконання робіт мають бути швидкими та якісними», – підкреслив очільник області.
 
Начальник Сумської ОВА подякував представникам Міністерств за оперативність у вирішенні проблем, які виникали при розгляді документів і призначенні фінансового ресурсу для Сумської області.
 
Перший заступник начальника Сумської ОВА Тарас Савченко та заступниця начальника Сумської ОВА Марія ЗОНОВА разом із замовниками виконання робіт опрацювали всі актуальні питання щодо безпосереднього виконання завдань.
Зокрема, розглядались варіанти залучення більшої кількості техніки, необхідної для будівництва фортифікаційних споруд.
 
Володимир Артюх зазначив, що Сумська обласна військова адміністрація кожному з партнерів готова надати всебічну допомогу та підтримку у питаннях які виникають при виконанні завдань на Сумщині, визначених Президентом України.

Привітання з Днем Державного герба України

Тризуб був і залишається символом прагнень нашого народу до волі, незалежності та процвітання, символізуючи для українців в усьому світі нерозривний зв’язок із Батьківщиною. Будьмо гідними нашої історії і тих завдань, які стоять перед Українською Державою сьогодні!