Департамент капітального будівництва
м. Суми, вул. Шишкарівська, 9
Телефон: (0542) 22-16-38 
Факс: (0542) 60-80-80 
e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

У СЕРПНІ 2013 РОКУ УКБ СУМСЬКОЇ ОДА ВІДЗНАЧАЄ 55-РІЧЧЯ З ДНЯ СТВОРЕННЯ УПРАВЛІННЯ

 

П’ятдесят п’ять років управління функціонує у складі місцевого органу виконавчої влади

 

Управлінням побудовані об’єкти у 7 містах обласного підпорядкування та у 18 районах області.


55 років управління функціонує у складі місцевого органу виконавчої влади, на нього, як на структуру, що здатна на обласному рівні реалізовувати державну політику в галузі будівництва, в будівництві житла та об’єктів соціальної сфери (освіти, охорони здоров’я, культури, комунального призначення), покладаються функції замовника по будівництву таких об’єктів. За цей час управлінням побудовані об’єкти у 7 містах обласного підпорядкування та у 18 районах області.

За весь період діяльності управлінням побудовано та введено в експлуатацію:

житлових будинків - загальною площею понад 4 млн. квадратних метрів - 96 тис. квартир;

лікарень - 6,3 тис. лікарняних ліжок;

шкіл - 100 тис. учнівських місць;

дитячих садків - 16 тис. місць;

газових мереж - 1100 км.

За період існування управлінням виконано значний обсяг робіт по забудові та реконструкції унікальних споруд обласного центру та районів області: музично-кольоровий фонтан, сквер «Дружба», обласна наукова бібліотека, молодіжний центр «Романтика», кінотеатр «Современник», Українська Академія Банківської справи, адміністративні будівлі міської ради, обласна рада профспілок, фонтан «Садко», школи № 1 і № 2 в м.Суми, комплекси споруд центральної міської лікарні і хірургічного корпусу 5-ї міськлікарні, Сумська обласна дитяча лікарня, будинок-інтернат для ветеранів праці, медичний факультет Сумського філіалу політехнічного інституту по вул. Санаторна, 32, перша черга обласного психоневрологічного диспансеру з діагностичним центром, висотні будинки на Театральній площі в м. Суми, реставрація історичного пам’ятника ХVІІ століття – церкви Святої Трійці в селі Пустовійтівка Роменського району, архітектурний пам’ятник «Дзвін Скорботи» в селі Нова Слобода Путивльського району, стадіон «Ювілейний», обласна філармонія, Сумський обласний театр для дітей та юнацтва, обласний театр драми та музичної комедії імені М.С. Щепкіна, мости в м.Суми через р.Псел та області через р.Сула, комплекси районних лікарень у м. Тростянець, м. Путивль, м. Білопілля, м. Кролевець,частину споруд смт. Велика Писарівка та м. Охтирка, індустріально-педагогічний технікум у м. Конотоп; об’єкти житла, дільничні лікарні в с. Терешківка, школи у м. Конотоп та в с. Вистороп.

Тільки за останні 12 років колективом управління було побудовано та введено в експлуатацію основних фондів на 380 млн. гривень, це 500 об'єктів соціальної та культурної сфери Сумської області.